Nadpis
HLAVNÍ MENU
Rozcestník
Zprávy
Historie

Nastavit jako domácí Domácí stránka
P?idat k oblíbeným K oblíbeným
WEBKAMERA
GALERIE
NÁVŠTĚVNOST
19.7.2009 - BOUřKA 7. čERVENCE 2009 VE VEčERNíCH HODINáCH.

Ve večerních hodinách úterý 7. července 2009, při bouřce spojené s přívalovým deštěm, kdy kanalizace nestačila odvádět obrovské množství vody dopadající na střechu našeho domu, došlo k zatečení vody do elektroměrových rozvaděčů. Tam voda způsobila zkrat s vypálením přívodních svorkovnic k bytům a seškvařením dalších kabelů v jejich okolí. Podle vyjádření mluvčí HZS „Při bouřce zatekla voda do elektroinstalace a ta začala hořet. Hasiči museli evakuovat třetí, čtvrté a páté patro domu,“ potvrdila Hacsiková. „Evakuováno bylo celkem čtrnáct lidí, z toho čtyři děti, kvůli silnému zakouření. Po odvětrání dýmu se nájemníci mohli vrátit zpět do svých bytů. Na místo přijeli pracovníci rozvodných závodů, hasiči předali místo požáru správci domu.“ Od středečních ranních hodin probíhaly opravy vyhořelé „elektriky“ v rozváděčích ve druhém a třetím patře a vysoušení všech rozvodů, do nichž voda zatekla. K postupnému obnovení dodávky elektrické energie došlo od 16:15 do 17:30 hod.

Zpráva na NOVINKY.CZ: http://www.novinky.cz/…panelak.html

Obrázky v pokračování

VYTížENí
13%
In:8 476.14 kbit/s
Out:201.28 kbit/s
Max:64 000 kbit/s
Online:15
Dělení rychlosti:
Neaktivní
VZKAZOVNÍK
25.9. 1:34
Mravenec

Přijde mravenec do švadlenky a říká: Prosím dva centimetry nitě. Prodavačka: A jaké barvy tu nit chcete? Mravenec: To je jedno. Prodavačka: A mám vám ji zabalit? Mravenec: Ne, to je dobrý, já se oběsím tady...

24.11. 19:52
Kašpar

Děkuji týmu Fuchsových za všechny Homenetáky za náš nový server DELL a výrazné zrychlení domovní internetové sítě!!! Vážíme si vaší práce! :)

28.2. 23:58
Muf

Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po opici, kouká a praví:
Teda vždycky, když se takhle ožeru, dotáhnu domů nějakou blbost.

28.2. 23:36
Zephy

Ufff, odpověděl jsem na všechny otázky v anketě. Dostanu bonbón? *razz*

21.8. 20:35
Kašpar

Tak moc děkujeme za vylepšení!